Bútľavá vŕba

05.09.2010 | Autor: | V rubrike: Bútľavá vŕba | Zdieľať:

Zároveň so svojím odhalením spúšťam na webstránke rubriku “bútľavá vŕba”. Predpokladám, že moji neprajníci hneď po odhalení začnú na mňa zháňať diskreditačné príspevky, tak by som sa rád k nim vyjadril, aby som sa mohol brániť.

Neviem v tejto chvíli, kto sú moji skutoční nepriatelia – možno som niekedy nahneval bývalých zamestnancov, ktorých som musel z nejakého dôvodu prepustiť, alebo konkurentov v brandži, ktorých som porazil v súboji o prežitie. O iných veľmi neviem. Ale nechám sa prekvapiť – možno vyskáču z vreca, až sa nestihnem čudovať. Určite najťažšie bude brániť sa vymysleným príbehom…

Ak sa čokoľvek zlé o mne dozviete, napíšte mi – rád to verejne vysvetlím v tejto rubrike.

Čitateľské komentáre

  • Vieš, superman, že ani som veľmi nebola zvedavá, kto sa skrýva pod tým menom superman. Ono nie je až tak podstatné meno, ako to, kto sa v tej osobe skrýva. Ale ak si zdedil povahu po mame tak si dobrý človek!!!P.doktorku poznám, ešte z čias, kedy liečila moju mamu.Nepatrím k tým, čo by mohli niečo zlé o Tebe povedať.Takže do budúcna Ti prajem, aby si sa vždy mohol pzrieť ľudom do očí bez akýchkoľvek výčitiek, aby si vždy ostal sám sebou.V.T.

A aký je Váš názor?
Pokiaľ Vás článok zaujal a chcete sa zapojiť do diskusie, tak neváhajte a zanechajte svoju reakciu! Prosím v rámci komentárov udržujme zásady slušnej diskusie!