Pravica v Bystrici spojila sily

17.11.2010 | Autor: | V rubrike: Spravodajstvo | Zdieľať:

Tak sa to podarilo. Stredopravé sily v Banskej Bystrici našli zhodu a spojili sa pre spoločný cieľ. Snáď som aj ja svojou trochou prispel k nájdeniu spoločnej cesty. Len spoločne sa dajú dosiahnuť veľké veci a pravicové strany v Banskej Bystrici si to konečne uvedomili. V nezávislom kandidátovi Petrovi Gogolovi sme všetci našli kandidáta, ktorý môže stáť na čele našej cesty za Banskú Bystricu, v ktorej budú veci fungovať ako majú, v ktorej sa bude žiť s radosťou a úsmevom a za ktorú sa nebudeme musieť hanbiť. Cesta k cieľu je ešte dlhá, ale prvý krok máme za sebou. Banská Bystrica je naša srdcová záležitosť!

Viac nájdete tu…

Čitateľské komentáre

  • Som velmi rad, ze sa tieto sily spojili. Bol som aj na prevolebnom Forume, ktore organizovalo zdruzenie Obcania mestu a musim povedat, ze tychto troch sa dobre pocuvalo, pozeralo, komunikovalo. Bolo citit ich “zapalenie” a rozmyslal som, ze keby sme ich skombinovali, tak by to bolo idealne. Gogola ako prijemny primator, p. Banik ako skuseny prednosta a presvedcivy p. Haring – zeby zastupca primatora? Verim, ze s takymto “gulasom osobnosti” by sme to mohli niekam dotiahnut.
    p. Vazny bol mimoriadne neosobny a nechapem preco, vsetci ludia zivali, ked on rozpraval ( iked, ak sa clovek sustredene zapocuval, neboli to vsetko hlupe reci… no nepresvedcive). Nedokazal nadviazat kontakt s publikom a to aj napriek tomu, ze tam mal fanusikov…

  • Drzim palce – BB potrebuje zmenu!

A aký je Váš názor?
Pokiaľ Vás článok zaujal a chcete sa zapojiť do diskusie, tak neváhajte a zanechajte svoju reakciu! Prosím v rámci komentárov udržujme zásady slušnej diskusie!