Prečo si myslím, že by ste ma mohli voliť?

21.11.2010 | Autor: | V rubrike: Aktuálne | Zdieľať:

Mladí: preto, že aj keď mám 42 rokov, stále som duchom mladý. Hrám futbal, kde naše mužstvo štyridsiatnikov ešte stále má čo mladým ukázať. Počúvam hlasno rockovú hudbu, takže ešte asi nepatrím do starého železa. :-)

V práci som tiež obklopený mnohými mladými ľuďmi. Viacerí moji rovesníci nevedia prežiť, keď nás mladí v niečom predbehnú. Ja som iný – beriem to tak, že zo šikovnejšieho je lepšie urobiť si spojenca ako nepriateľa. A tak sa s mojimi „mladíkmi” vzájomne inšpirujeme – ja im odovzdávam skúsenosti a oni ma dobíjajú energiou a nápadmi. Dokopy je to celkom jedlý guláš…

Stredná generácia: lebo som jeden z vás. Kto už by ma mal voliť ak nie vy? Aj vy sa bojíte o svoje deti? Že sa nemajú kde hrať? A v škole im je zima, lebo ešte stále majú staré drevené okná? Nemáte kde zaparkovať? Nehovorte! Tak to sme už aspoň dvaja… Pre vás najviac platí to, čo hovorím: ak to vybavím pre seba, budete sa mať dobre všetci.

Seniori: pre vás len jeden odkaz: držte nám mladším palce, aby sme mali prácu a zarábali veľa peňazí. Bez toho totiž nebudú dôchodky. Peniaze  sa nedajú dopestovať v záhradkách, darmo vám ich niekto sľubuje. Nepodrážajte nám, prosím, nohy a nevoľte politické strany, ktoré sa tvária, že im na vás záleží - nie je to pravda. Je to len dobre organizovaná skupina ľudí, ktorá zneužíva vašu naivitu.

Nechcem tu hovoriť o konkrétnom volebnom programe  – volebný program poslancov predsa určujú každodenné potreby a problémy ľudí, stačí ich dobre počúvať. To podstatné, čo dávam do súboja, je záruka mojej osoby.

 

Možno mám zo športu niečo, čo iným kandidátom chýba: ak na ihrisku dostanem úlohu brániť protihráča a on dá gól vďaka tomu, že ja som niečo odflákol, veľmi ma to pred spoluhráčmi mrzí a nechám sa radšej vystriedať.

Z činnosti podnikateľa v oblasti služieb mám zase v krvi, že ak pokazíme zákazku a zákazník sa sťažuje, hanbím sa pred ním ako pes a vyvodzujem dôsledky voči tým, ktorí chybu spôsobili. Môžem vám teda sľúbiť  nasledovné: ak vám raz niečo sľúbim, môžte si byť istí, že to aj splním! Ináč by som sa pred vami hanbil ako pes a radšej sa nechal vystriedať…

Týmto sa s vami lúčim a prajem šťastnú ruku vo voľbách! Váš Superman – Miroslav Rybár, kandidát na poslanca vo volebnom obvode Fončorda, číslo 43.A aký je Váš názor?
Pokiaľ Vás článok zaujal a chcete sa zapojiť do diskusie, tak neváhajte a zanechajte svoju reakciu! Prosím v rámci komentárov udržujme zásady slušnej diskusie!