VAŠE PROBLÉMY… (NA MOJU HLAVU)

05.09.2010 | Autor: | V rubrike: Bútľavá vŕba | Zdieľať:

Riešiť, samozrejme, budeme nielen veľké kauzy, ale aj to, že niekde na sídlisku majitelia psov nechávajú svojich miláčikov vykonávať potrebu do detského pieskoviska a obyvatelia si s tým nevedia rady. Alebo že niekto rozbíja zastávky MHD. Alebo len tak sproste pľuje na chodník.

Riešiť budeme všetko, čo sa vymyká zákonu, ale hlavne – čo sa vymyká slušnosti!!! Zákon totiž majú papaláši a úradníci naštudovaný, tým sa vždy dokážu oháňať, že s vami vybabrali v zmysle zákona.

Nech si ale dávajú veľký pozor, ak nás budú chcieť poraziť proti zákonu slušnosti!

Kontaktujte nás:
E-mailom: superman@bystricky-superman.sk
Listom: Pošta 11, P.O. Box 29, 974 11 Banská Bystrica

Čitateľské komentáre

  • Dobry den, nedavno sa my do usi dostalo nieco co nedokaze moj rozum pochopit , od doverihodnej osoby som sa dozvedel ze isti poslanec BB sa ponosoval (pri vinku v Rubine)ze kandidati na primatora su v podstate uz davno odpisani a ze je uz davno rozhodnute ze prim. sa stane p. Tazky, tak teraz nech mi niekto vysvetli ze naco je tu tato fraska ked si tak spetne spominam tak ked boli volby predtim tak tiez bol v meste vycapeni vsade Saktor a dopadlo to tak ako to dopadlo no a teraz je po celom meste vycapeni Tazky .Vsetci ktorych nechcu v BA sa ser… do BB. Tak ja osobne idem volit p. Gogolu aj vela ludi co som sa pital ho ide volit tak to sa necham prekvapit ako to dopadne kazdopadne drzim palce.

A aký je Váš názor?
Pokiaľ Vás článok zaujal a chcete sa zapojiť do diskusie, tak neváhajte a zanechajte svoju reakciu! Prosím v rámci komentárov udržujme zásady slušnej diskusie!