Zlodej kričí: chyťte zlodeja!

20.02.2011 | Autor: | V rubrike: Superman sa zamýšľa | Zdieľať:

Tak som sa vrátil zrelaxovaný z dovolenky a čo to nevidím – Rybár s Gogolom vraj kradnú?! Ani tu neboli a rabujú! Banda jedna. Pozrite si článok na bystricovinách tu… Poviem vám, teraz som sa vážne dokúril.

Podľa počtu aktuálnych príspevkov na mojej webke či facebooku vidíte, že som dávno nič nové nenapísal. Nie preto, že by nebolo o čom alebo o kom, ale povedal som si, že nebudem ja ten, kto prvý poruší „studený mier“. Keď ma ale niekto napadne, budem sa vždy aktívne brániť.

Napadá ma pritom jeden vtip z detstva: Vojak vylezie zo zákopu, vztýči bielu vlajku a kričí: „Mier, mier!“. Nepriateľský vojak mu odpovedá: „Veď mierim, len sa toľko nemykaj…“.

Asi len takto nejak môže fungovať mierová dohoda s táborom SMER-SNS-HZDS…

Pokiaľ ide o samotnú „kauzu“, tu si pozrite zápis z rokovania mestskej rady o predaji príslušného pozemku. Jedná sa o odpredaj, ktorý pripravila ešte vlani, teda v minulom volebnom období, vtedajšia Smerácka koalícia pod vedením „ich“ ľavicového primátora. Dnes si tento odpredaj s hrdosťou napadli ako netransparentný a zlodejský. No nie je to milé? Myslím, že s týmto druhom schizofrénie by mali svetoví psychiatri vážny problém…

Pánovi poslancovi Karasovi touto cestou odkazujem: skôr, než nabudúce otvorí ústa smerom k médiám, nech si ako nováčik najprv naštuduje podklady, aby opäť, ako v tomto prípade, nenamočil svojich spolustraníkov. Tentokrát to má ešte zadarmo, nabudúce už požiadam príslušný súd, aby mu podobné výroky na adresu súčasného vedenia mesta spoplatnil…

Môžete túto informáciu posunúť čo najväčšiemu okruhu svojich známych, nakoľko Smeráci dali tip až samotnému Novému času, ktorý má predsa len o niečo vyššiu čítanosť ako moja webka. Každopádne, aj tento denník som požiadal o uverejnenie mojej odpovede, v zmysle Ficovho zákona o médiách. Keď už máme taký dobrý zákon, prečo ho nevyužiť…?

Čitateľské komentáre

 • Som znechutená a zhnusená z článkov, a najmä z komentov v tom bystricoplátku :( – nimi sa neoplatí ani zapodievať :(
  Je mi ľúto, že útočia takýmto podlým spôsobom na ľudí, ktorí chcú a snažia sa – napriek všetkému! – BB pomôcť… a za to sa im dostane takejto “odmeny”? Že ich hanba nefackuje :(
  A brániť sa samozrejme treba, lebo za chvíľu nám budú všetkým skákať po hlavách a jedovatými slinami zamorovať aj tak skazené ovzdušie v BB :(
  Držím vám palce… a “vydržať” :-)

 • Mirko (takto familiárne to skúsim),nebolo by načase dať to vyžrať pseudonovinárovi a skorodemokratovi Tomanovi .Narozdiel od Ruzen si myslím že by mal tento análny akrobat konečne dostať po tlame.Tak skresľovať akékoľvek spravodajstvo v prospech nejakej skupiny si nedovolí ani TV JOJ a to je hneď po Mečiarovskej STV iný preborník……….

 • Miro, Bystricoviny nečítam a zrušil som ich aj na FB po tom, čo uverejnili na poslednú chvíľu pred voľbami, aby ovplyvnili voličov a nááhodou niekto nestihol zareagovať. P.

 • Mirko, tí ľudia už narobili toľko zla a zlej krvi, že keby sme môhli tak ich vygumujeme……….

 • Prosim brante sa uz teraz. Na co este cakate?
  Vsetko dobre zelam, Priehodova

 • Absolútny súhlas s doterajšími diskutérmi. Informovať, informovať, informovať Banskobystričanov! Nie som vyznávačkou pejoratívov, ale výstižnejšie pomenovanie ako análny akrobat by som pre toho Tomana nevedela nájsť. Nechápem ho! Ibaže by bol psychicky ťažko chorý a potom ho prosím, nech ide do starej nemocnice – možno mu tam budú vedieť pomôcť….

 • Čím skôr treba ľudí informovať o tom, čo sa deje, aby nemali pocit, že je všetko v poriadku a vy spíte. Ľudia v BB nevedia, aká je pravda, často sa orientujú len podľa informácií z médií, treba im povedať pravdu a opakovať, opakovať, opakovať!tak ako to robia oni-nikdy si nenechajú ujsť príležitosť k útoku…

 • Národ prepadol vírus grafománie. Výsledok : plátky, ktoré sa predbiehajú v tom, ako nám povedať” nič” vo vatičke prázdnych slôv. Ale aspoň majú úžitok zberne papiera. Len tak ďalej : ” Čím viacej rečí , tým menej skutkov.”

A aký je Váš názor?
Pokiaľ Vás článok zaujal a chcete sa zapojiť do diskusie, tak neváhajte a zanechajte svoju reakciu! Prosím v rámci komentárov udržujme zásady slušnej diskusie!