Zoznámenie

29.10.2010 | Autor: | V rubrike: Aktuálne | Zdieľať:

Dovoľujem si všetkých Banskobystričanov pozvať spoznať osobne Bystrického Supermana! Už od budúceho týždňa sa spolu s kandidátom na primátora Petrom Gogolom vyberieme na “tour de Banská Bystrica”.

Aby sme vás neunudili len politikou, naše stretnutia budú prebiehať ako voľná talkshow pod taktovkou známeho zabávača Jána Snopka. Verím, že príjmete naše pozvanie a prídete nám položiť veľa zvedavých otázok, ktoré vám vŕtajú hlavou :)  

Stretnutia sa budú konať na školách – vyskytneme sa tak vo všetkých lokalitách nášho krásneho mesta, nikoho nezanedbáme. Budeme sa na vás tešiť! Dajte prosím vedieť  aj všetkým známym, o ktorých si myslíte, že by ich to mohlo zaujímať. Ďakujem. Program nájdete nižišie…

4.11.2010 – Tour po Banskej Bystrici je už v plnom prúde a pridávam niekoľko fotiek z prvého stretnutia na ZŠ Spojová. Jano Snopko bol ozaj výbornýýý :-) My sme sa snažili… Fotky tu…

Čitateľské komentáre

  • Ďakujem za pozvanie, milý Superman – určite prídem a oslovím každého z mojich známych, aby prišli tiež, aj aby si pripravili otazky.

  • Zacali ste to vyborne. Pacilo sa mi na akcii s Palom Barabasov, kde som cakal, ze Gogola bude mat siahodlhe recnenie, ale nestalo sa. Iba privital hosti… velmi prijemne a nenutene..!!

    • Ďakujeme za kladnú odozvu.

A aký je Váš názor?
Pokiaľ Vás článok zaujal a chcete sa zapojiť do diskusie, tak neváhajte a zanechajte svoju reakciu! Prosím v rámci komentárov udržujme zásady slušnej diskusie!